KONKURS

Mundialowe emocje z MMB!

Wielki konkurs Pogoni Szczecin i Margo Multi Brand

Bądź najszybszy, zdobywaj punkty i zgarnij sofę sygnowaną herbem „Dumy Pomorza”! Już 24 czerwca ruszy I etap konkursu Pogoni Szczecin i firmy Margo Multi Brand.

Futbolowa gorączka ogarnia cały świat! Już dziś (czwartek) mecz otwarcia Mistrzostw Świata 2014, w którym Brazylijczycy podejmą Chorwację. Z okazji wielkiego święta, wspólnie z firmą Margo Multi Brand przygotowaliśmy dla wszystkich kibiców Pogoni Szczecin mistrzowski konkurs z cennymi nagrodami!

Zabawa będzie prowadzona pod nazwą „Mundialowe emocje z Margo Multi Brand”. Podzielony na trzy etapy konkurs rozpocznie się 24 czerwca, a zakończy 13 lipca. Przez cały czas jego trwania będziemy prowadzić klasyfikację punktową, na podstawie której na koniec wyłonimy zwycięzców. Główną nagrodą będzie unikatowa „granatowo-bordowa” sofa w barwach Pogoni Szczecin.

Nagroda sofa

Za drugie miejsce przyznamy pufę o szerokości 90 centymetrów, a za trzecie mniejszą (45 centymetrów). Wszystkie nagrody będą sygnowane herbem „Dumy Pomorza”. Dodatkowo, na bokach obu puf znajdziecie autografy piłkarzy pierwszego zespołu Pogoni Szczecin!

Nagroda pufy

Co zrobić, aby stanąć do wielkiego wyścigu o mistrzowskie nagrody? Wystarczy być czujnym i śledzić nasze profile na Facebooku i Twitterze, a także stronę oficjalną. To za pośrednictwem tych kanałów zadamy Wam konkursowe pytania na trzech etapach zabawy z firmą Margo Multi Brand.

Pierwszy etap już 24 czerwca. To właśnie w tym dniu pytanie konkursowe podamy Wam na Facebooku (TUTAJ). Do naszej zabawy włączy się każdy, kto wyśle odpowiedź na adres e-mailowy: konkurs@pogonszczecin.pl. W naszym wyścigu chodzi o czujność i szybkość – punkty przyznamy autorom 100 najszybszych poprawnych odpowiedzi (1. miejsce – 99 punktów, 2. miejsce – 98 punktów, 3. miejsce – 97 punktów… 100. miejsce – 1 punkt).

Po raz drugi sprawdzimy waszą czujność 1 lipca. Pytanie w etapie „Pytanie za 200 punktów” znajdziecie na oficjalnej stronie klubu (TUTAJ). Tym razem punktować będziemy według zasady: 1. miejsce – 200 punktów, 2. miejsce – 198 punktów, 3 miejsce – 196 punktów… 100. miejsce – 2 punkty.

Trzeci etap powinien dostarczyć najwięcej emocji. Nazwaliśmy go „Rozbij bank, pytanie za 301 punktów”, co jednoznacznie sugeruje wagę tej części konkursu. Na samym finiszu naszych zmagań – 8 lipca, a więc w dniu meczu Pogoni z Werderem Bremen – będziecie mogli odwrócić koleje losu, w ostatniej chwili wychodząc na prowadzenie klasyfikacji „Mundialowych emocji”! Pytanie znajdziecie na Twitterze (TUTAJ), a punkty przyznamy następująco: 1. miejsce – 300 punktów (+1 punkt bonusowo) 2. miejsce – 297 punktów, 3. miejsce – 294 punkty… 100. miejsce – 3 punkty.

Dlaczego w ostatnim etapie można uzyskać aż 301 punktów? Wszystko po to, aby losy zwycięstwa ważyły się do samego końca. Zakładając, że jeden z Uczestników w dwóch pierwszych etapach wyśle poprawne odpowiedzi jako pierwszy, przed rundą finałową będzie miał na koncie 300 (100+200) punktów. Mimo sporej przewagi, losy zwycięstwa nie będą jeszcze rozstrzygnięte, a po główną nagrodę będzie mógł sięgnąć nawet ten, kto do rywalizacji dołączy dopiero na ostatnim etapie konkursu.

„Mundialowe emocje z Margo Multi Brand” to test na szybkość i precyzję. W każdym z etapów przyznamy punkty za najszybsze poprawne odpowiedzi przesłane na konkursową skrzynkę e-mailową. Tematyka pytań związana będzie z wiedzą o Pogoni Szczecin.

Pełen regulamin konkursu znajdziecie – TUTAJ.

Firma Margo Multi Brand zajmuje się wprowadzeniem na rynek nowej formy reklamy przestrzennej. Projekt polega na umieszczaniu grafik na meblach tapicerowanych, takich jak krzesła konferencyjne, krzesła obrotowe, sofy, loże, fotele. Meble personalizowane z powodzeniem mogą być wykorzystywane w przestrzeni domowej i instytucjonalnej. Meble tworzone na podstawie indywidualnego projektu graficznego gwarantują swoją oryginalność i niepowtarzalność.

Zachęcamy do polubienia Margo Multi Brand na Facebooku (TUTAJ) i Twitterze (TUTAJ). Zapraszamy też do odwiedzania strony internetowej Organizatora konkursu (TUTAJ).

Zapraszamy do udziału
Zespół MMB